יציב בניה מתקדמת | שיטת הבנייה

שיטת הבנייה

שיטת הבניה מבוססת על שלד העשוי מפרופילי פלדה מגולוונת, המחוברים אחד לשני, מבית חברת "מייטק ישראל". שלד הבית מגיע לשטח כשהוא מורכב לקירות, אותם אנו מחברים למשטח הבטון שהוכן מבעוד מועד עפ"י תכנית המהנדס ואחד לשני. הבנייה מתבצעת במהירות וברמות דיוק גבוהות ביותר ומתקבל שלד פלדה חזק ועמיד, הנושא עליו את כל סוגי החיפוי הקיימים בשוק (כגון:שליכט, לבנים או עץ), ובתוכו מורכבות כל מערכות האינסטלציה והחשמל, בידוד וקירות פנים. במידה ותנאי השטח אינם מאפשרים הבאת קירות מוכנים, אנו מבצעים את ההרכבה באתר הבנייה ולאחר מכן מבצעים את בניית הגג ואת חיפוי המבנה, בידוד וסגירת קירות.

בשיטה זו של בניית הבית על גבי שלד העשוי מפלדה דקת דופן, ניתן לבנות כל תכנית אדריכלית. גג הבית יכול להיות שטוח או משופע, בהתאם לרצון הלקוח, והמפתחים יכולים להיות גדולים בשל היעדר הצורך בעמודים. שיטת הבנייה מפלדה דקת דופן מתאימה לבניית בתי מגורים, יחידות דיור, תוספות קומה וחדרים ולסגירת מרפסות לצורך הרחבת הבית.

שלד הבית מורכב במהירות וכמעט ללא פסולת באתר. המערכות מורכבות בתוך הקירות באופן מסודר ומוקפד ללא חציבות, דבר המאפשר גישה קלה, נוחה וחסכונית לצורך תחזוקת המבנה או תוספות בעתיד.